Dla firm
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,stockholm-core-1.0.8,woocommerce-no-js,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Dla firm

Zrealizujemy dla Ciebie każdy scenariusz…

Eventy

Organizacja imprez i eventów to nasza specjalność. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 600 eventów kulinarnych dla ponad 40.000 osób i firm z różnych branż na terenie całego kraju. Rocznie realizujemy około 100 pokazów, kolacji, nagrań wideo i sesji zdjęciowych.

Szkolenia zespołu w formie warsztatów

Zarządzanie grupą to temat, który podejmowaliśmy z sukcesem niejednokrotnie. Przenosząc zarządzanie “do kuchni” pokazujemy, że  praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Udowadniamy jak istotne są każde zadania, jak ważny jest każdy członek zespołu wykonujący jego poszczególne elementy oraz jak kluczowa jest rola zarządzającego w tym procesie.
Nauczymy Waszych pracowników skutecznych technik oraz sprawdzimy ich umiejętności w praktyce. A wszystko to w pyszny i sprawdzony sposób.

Pokazy kulinarne

Pokazy kulinarne umilą każdy event. To one często sprawiają, że Klient decyduje się na dalsze odkrywanie kulinarnych tajników. Po pokazie każdy uczestnik chce bowiem dalej gotować, wprowadzać do swojej kuchni nie tylko trochę świeżości, ale i wiedzy oraz doświadczenia innych.

Sprzedaż voucherów grupowych

Jak wykorzystać punkty w programach kafeteryjnych i lojalnościowych? Odpowiedzią mogą być warsztaty kulinarne szyte na miarę.

PRODUKCJA FILMOWA I FOTOGRAFICZNA

Poszukujesz nietypowego miejsca do nagrania produkcji wideo, sesji zdjęciowej czy realizacji programu telewizyjnego? W Food Lab Studio zaaranżujemy przestrzeń z dbałością o najdrobniejsze detale. Kompleksowo realizujemy produkcje fotograficzne i audiowizualne.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne dla firm oraz osób prywatnych to nasz konik. Chefowie, sommelierzy i dietetycy, z którymi współpracujemy to przede wszystkim pasjonaci. Z niekrytą przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Zapraszamy również na warsztaty sommelierskie oraz z wiedzy o zbilansowanym odżywianiu.

Spotkania integracyjne

Powiedzcie nam o swoich pomysłach i planach, a my dodamy do nich nasze sprawdzone sposoby, aby stworzyć przepis na udane spotkanie integracyjne. Będzie motywująco i inspirująco. Lata doświadczeń, które zdobyliśmy podczas organizacji różnego rodzaju eventów gwarantują sukces.

Scenariusze spotkań dostosowane do polityki firmy

Scenariusze pisane pod klucz zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Aby spełnić Wasze oczekiwania, każdy scenariusz jest “szyty na miarę”. Powstają po uprzedniej analizie miejsca pracy przy udziale działów HR oraz zapoznaniu się z profilem firmy. Dzięki temu każdy event jest wyjątkowy.

Nietypowe eventy

Dla tych, którzy są już znudzeni typowymi eventami przygotujemy niestandardowe scenariusze i realizacje. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje pomysły są nieosiągalne, powiedz nam o nich. Z nami niemożliwe staje się możliwym.

RODZINNE PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Jeśli nie lubisz restauracyjnego klimatu i wolisz domową atmosferę, zorganizujemy dla ciebie komunię, rocznicę ślubu, urodziny, a nawet przyjęcie weselne. Mamy w tym doświadczenie. Zobaczysz, goście będą zachwyceni!