FoodLabStudio | Dla firm
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.5.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Dla firm

Zrealizujemy dla Ciebie każdy scenariusz…

Eventy

Organizacja imprez i eventów to nasza specjalność. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 300 eventów kulinarnych dla ponad 10.000 osób i firm z różnych branż na terenie całego kraju. Rocznie realizujemy około 100 eventów, pokazów, kolacji, nagrań wideo i sesji zdjęciowych.

Szkolenia w formie warsztatów

Prowadzone przez nas szkolenia mogą odbywać się w formie warsztatów. Proponujemy zajęcia w grupach, których celem jest aktywizacja uczestników oraz zdobywanie nowych umiejętności. Dbamy o to, aby nasze szkolenia nie były jednorazowym wydarzeniem. To element procesu, w ciągu którego uczestnicy nabywają praktykę i pozyskują niezbędne umiejętności.

Praktyczne warsztaty zarządzania grupą

Zarządzanie grupą to temat, który podejmowaliśmy z sukcesem niejednokrotnie. Przenosząc zarządzanie “do kuchni” pokazujemy, że  praca zespołowa jest kluczem do sukcesu. Udowadniamy jak istotne są każde zadania, jak ważny jest każdy członek zespołu wykonujący jego poszczególne elementy oraz jak kluczowa jest rola zarządzającego w tym procesie.

Pokazy kulinarne

Pokazy kulinarne umilą każdy event. To one często sprawiają, że Klient decyduje się na dalsze odkrywanie kulinarnych tajników. Po pokazie każdy uczestnik chce bowiem dalej gotować, wprowadzać do swojej kuchni nie tylko trochę świeżości, ale i wiedzy oraz doświadczenia innych.

Programy kafeteryjne i lojalnościowe

Jak wykorzystać punkty w programach kafeteryjnych i lojalnościowych? Odpowiedzią mogą być warsztaty kulinarne szyte na miarę.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne dla firm oraz osób prywatnych to nasz konik. Chefowie, z którymi współpracujemy to przede wszystkim pasjonaci. Gotują z zamiłowania i z niekrytą przyjemnością dzielą się swoją wiedzą.

Spotkania wzmacniające umiejętność pracy w grupie

Umiejętność pracy w grupie to sztuka. Zadanie nie jest łatwe, ale bez wątpienia przyjemne. Wpływa na efektywność wykonywania zadań, polepszenie relacji między ludźmi czy integrację. Nauczymy Waszych pracowników skutecznych technik oraz sprawdzimy ich umiejętności w praktyce. A wszystko to w pyszny i sprawdzony sposób.

Spotkania integracyjne

Powiedzcie nam o swoich pomysłach i planach, a my dodamy do nich nasze sprawdzone sposoby, aby stworzyć przepis na udane spotkanie integracyjne. Będzie motywująco i inspirująco. Lata doświadczeń, które zdobyliśmy podczas organizacji różnego rodzaju eventów gwarantują sukces.

Scenariusze spotkań dostosowane do polityki firmy

Scenariusze pisane pod klucz zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Aby spełnić Wasze oczekiwania, każdy scenariusz jest “szyty na miarę”. Powstają po uprzedniej analizie miejsca pracy przy udziale działów HR oraz zapoznaniu się z profilem firmy. Dzięki temu każdy event jest wyjątkowy.

Nietypowe eventy

Dla tych, którzy są już znudzeni typowymi eventami przygotujemy niestandardowe scenariusze i realizacje. Jeśli wydaje Ci się, że Twoje pomysły są nieosiągalne, powiedz nam o nich. Z nami niemożliwe staje się możliwym.

Produkcja filmowa i fotograficzna

Poszukujesz nietypowego miejsca do nagrania produkcji wideo, sesji zdjęciowej czy realizacji programu telewizyjnego? W Food Lab Studio zaaranżujemy przestrzeń z dbałością o najdrobniejsze detale. Kompleksowo realizujemy produkcje audiowizualne oraz udostępniamy przestrzeń.